facebook twitter Google Plus
Bu Şehir Arkandan Gelecek 2. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar

Bu Şehir Arkandan Gelecek 2. Bölüm 2. Fragmanı

Reklamlar
yorum yap
Sitene Ekle

NOT: Fragman çalışmazsa
Fragmanı Tamekran İzle
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yükleniyor...
Bu Şehir Arkandan Gelecek 2. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Bu Şehir Arkandan Gelecek 2. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz hafta 4 ocak çarşamba akşamı ilk bölümüyle ekranlara gelen Bu Şehir Arkandan Gelecek'in 2. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. 5 yaşında annesini kaybeden Ali, gemide çalışan Rauf sayesinde kocaman bir adam olur. 28 yaşına ayak basan Ali artık karizmatik, bir çok yabancı dil bilen, olgun bir insan olur. Rauf geçen zaman içerisinde hem annnelik görevini hem babalık görevi yapmıştır. Ali limana ayak bastığında hayatı baştan sona değişir.


Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 2. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Bu Şehir Arkandan Gelecek dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Bu Şehir Arkandan Gelecek 2. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Bu Şehir Arkandan Gelecek 2. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Bu Şehir Arkandan Gelecek 2. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Bu Şehir Arkandan Gelecek 2. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Bu Şehir Arkandan Gelecek 2. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Bu Şehir Arkandan Gelecek 2. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Bu Şehir Arkandan Gelecek 2. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Bu Şehir Arkandan Gelecek 2. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Bu Şehir Arkandan Gelecek 2. Bölüm 2. Fragmanı özeti